KIRTASIYE
  BILGISAYAR
  GIDA
  TEMIZLIK
  T.C. Kimlik No
  Vergi Numarası
  Ev-İş Faturaları
  Telefon Defteri
  Günlük Hava Raporu


HAKKIMIZDA

Şirketimiz 1985 yılından itibaren bugünlere gelebilmesinde katkı sağlayan bilgi,deneyim ve birikimlerini,Ticaret hayatını ve teknolojik değişimleri yakından takip ederek geliştirebilmiştir.

Büro malzemelerinde bir çok yeni markayı halkımızla tanıştıran Firmamız bugün 20 yıllık deneyimi ile siz değerli müşterilerinin verimini arttırmak için çalışmaya devam ediyor. Büro malzemeleri konusunda bulamayacağınız ürün olmadığı iddiasında olan şirketimiz, merkez binamız ve şubelerimizle hizmet vermektedir.

Firmamız, geçmişteki birikimleri ve 100.000 ‘i aşkın Kırtasiye ve Ofis malzemeleri stokuyla kulvarının ilk liderlerindendir.

Her gün periyodik olarak Çerkezköy-İzmit(GEBZE),Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere 4 adet servis aracımızla hizmet vermekteyiz.

Mevcut stoklarımız sadece Kırtasiye ve Ofis Malzemeleriyle sınırlı olmayıp ofislerde kullanılan belli başlı temizlik ürünleri ( Tuvalet Kağıdı- Rulo Havlu- Dispencer Grupları- Dezenfekte Maddeleri- Her türlü Kimyasallar ve Koku Ürünleri ) ve gıda ürünleri (Çay- Meyve ve Bitki Çayları- Poşet ve Demlik Çay– Nescafe– Süt Tozu- Şeker- Süt Grupları– Türk Kahvesi- Coca Cola ve benzeri Soğuk İçecek Grupları ) dahil olmak üzere Orijinal Kartuş, Toner dolumları firmamız bünyesinde bulunmaktadır.

Bu çalışma ve çabalarımızı sizlerle paylaşmaktan onur ve gurur duymaktayız...
 

Kullanıcı adı
Şifre
 

3M
AKYAZI
BALKÜPÜ
BIC
BROTHER
CANON
CAPPY
CARETTA
CASIO
CLASSIFIX


Tasarım ve Uygulama : www.arstek.com